Термоізоляція кузова Belplast

 

BelplastНаша компанія пропонує до Вашої уваги комплекти термоізоляційних панелей виробництва Belplast (Італія).

Термоізоляційні комплекти Belplast призначені для ізоляції суцільнометалічних фургонів Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Iveco, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda і Volkswagen, гарантуючи не тільки подвійну якість, але й неперевершений дизайн. Комплекти виготовляються спеціально під конкретну марку автомобіля. Це дозволяє значно ефективніше використовувати внутрішній простір фургону, залишаючи максимальний об’єм для розташування продукції та зберігаючи термоізоляційні властивості.

Панелі Belplast відрізняються своєю міцністю, легкістю, водонепроникністю, чудовими термоізоляційними властивостями, високою точністю геометрії частин, а також простотою монтажу. Корпус панелі виготовлений із надзвичайно міцного пластика, а саме термоізоляція із пенополіуретану товщиною 80 мм. Відсутність швів забезпечує легкість у прибиранні, що є актуально для експлуатації ізотермічних фургонів при перевезені продуктів харчування.

У поєднанні з охолоджувальним обладнанням Konvekta ми гарантуємо бездоганні результати. Для всього спектру обладнання передбачено висококваліфіковане гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування протягом всього терміну експлуатації.

збільшити збільшити збільшити

 

Термоізоляція власного виробництва

 

Крім того, наша компанія виготовляє якісну термоізоляцію на всі види цільнометалевих фургонів та мікроавтобусів  за бюджетною ціною. В якості утеплювача ми застосовуєм 50мм. пінополістирольні плити. Стелі та бока кузова обшиваються харчовим алюмінієм. Підлога- рифленим алюмінієм 5мм. Всі з’єднувальні шви покриваються спеціальными герметиками, а місця стиків підлоги так ож алюмінієвим кутником. Опісля монтажу такої термоізоляціі ви можете мити кузов, не турбуючись про його корозію. Окрім того, всі матеріали, які використовуються в виготовленні термоізоляції, мають відповідний гігієнічний сертифікат. Термін виготовлення залежить від моделі транспортного засобу і становить від 7 до 15 днів.

 Більш детально з нашими роботами ви можете ознайомитись в фотогалереї.