Готові технічні рішення для кондиціонування всіх типів автобусів

Моноблочні кондиціонери Konvekta - є найбільш потужними і надійними в своєму класі навіть у найбільш екстримальних погодних умовах. Дане обладнання добре відоме і чудово функціонує практично у всіх країнах світу. Такі  виробники автобусної техніки  як Mercedes, MAN, Setra, Neoman, Volvo, Renault  та інші, монтують кліматичні системи Konvekta безпосередньо на своїх конвеєрах, що вказує на беззаперечну якість продукції та конкурентні ціни.

Конструкція моноблочних кондиціонерів Konvekta, дозволяє з легкістю встановлювати їх на будь-які кузова автобусів і мікроавтобусів. Важливою запорукою надійності систем є використання найбільш якісних комплектуючих та професійного монтажу. Надпис «зроблено в Німеччині» говорить сам за себе. З усіма безсумнівними перевагами кліматичних систем Konvekta пропонує цілком демократичні ціни на комплекти та запасні частини.

Konvekta пропонує розвинену мережу сервісних центрів не тільки по всіх найбільших містах України, але й по всьому світу. Konvekta – це довершений клімат в будь-яку пору року і в будь-якому місці. Сподіваємось, що одного разу до нас звернувшись, Ви станете нашим постійним клієнтом.