Акції

У данному розділі нашого сайта розміщується інформація про спеціальні ціни або акційні умови продажу  продукції компанії Konvekta AG, що ми пропонуємо нашим клієнтам. Запропонованні акції діють у всіх сервісно-технічних  центрах Konvekta на території України

 

 

Увага акція!    Заправлення фірмовим фреоном за ціною китайського!

 

Ні для кого не є таємницьою, що практично всі сервісні станції (не беручи до уваги гаражних заправників) для зменшення витратної частини при заправленні автомобільного кондиціонера або холодильної установки використовують дешевий,  і як показала практика, не дуже якісний холодоагент виробництва республіки Китай. Зауважимо, що у минулому ми також експериментували з продукцією країни Сонця що сходить.

Виходячи з нашого досвіду та перевірки холодоагенту на газоаналізаторі хочемо повідомити наступне. У стандартному балоні з газом R134a його питома вага складала всього 40%. Інші 40% складав R12  та 20% - R22. 

Завдяки такому  "коктейлю" миттєво піднімався тиск у системах і вони преходили у перегрів. При навіть невеликому недозаправленні  системи не виходили на необхідну потужність охолодження.

При такій суміші газів - выхід з ладу компресора є неминучим. 

Тому у своїй роботі ми використовуємо виключно фірмовий тетрафлуоретан F3CCH2F (R134a) компаній Honeywell або Dupont.

 

Вартість повного заправлення системи враховуючи діагностику складає всього - 500 грн!  Термін дії акції з 01 лютого  по 01 травня 2016 року.