Технічні семінари по холодильному обладнанню і кондиціонуванню

Ви шукаєте повноцінні професійні і кваліфіковані технічні курси з коротким терміном навчання? Ми залюбки Вам в цьому допоможемо. Навчальний центр Konvekta в місті Schwalmstadt (Німеччина) – це національний і міжнародний навчальний технічний центр, що спеціалізується на практиці проведення семінарів у сфері холодильної техніки і кондиціонування для автотранспорту. Спектр навчальних тем достатньо різноманітний – від теоретичних основ холодильного обладнання і кондиціонування до монтажу і введення в експлуатацію систем.

Ми пропонуємо програми з різною тривалістю - від одноденних інтенсивних курсів до програм підвищення кваліфікації на кілька днів, де більше уваги приділяється не теоретичним основам, а їх застосуванню. Для Вас це означає набуття практичного досвіду, який Ви можете застосовувати і реалізувати. Семінари проводять досвідчені інженери в області холодильної техніки.

Технічне навчання проводиться безкоштовно, за виключенням оплати за оформлення проїздних документів, транспортних витрат і проживання.

Якщо Ви бажаєте підвищити свій професійний рівень кваліфікації, прохання надсилати свої заяви на
E-mail: info@konvekta.com.ua