Компанія Konvekta

Компанія Konvekta AG займається розробкою та виробництвом надзвичайно широкого спектру професійного кліматичного обладнання для різних видів транспорту – кабін та салонів автобусів, будівельних машин, кабін механізмів, сільськогосподарської техніки, систем для всіх видів рухомого складу – салонів для вагонів, кабін машиніста, а також колосального модельного ряду систем охолодження для автомобілів з різним об’ємом грузового відсіку.

Компанію KONVEKTA AG в 1957 році заснував Карл Г. Шмітт. На сьогодні він є головою наглядової ради. Компанія і зараз на 100% являється сімейним бізнесом.

Інноваційні рішення в області кондиціонування повітря і замороження стали поштовхом до технічного прогресу в даній області. Гнучкість, висока якість продукції та короткі терміни поставок товару значно відрізняють Konvekta AG від конкурентів. Наявність представництв у багатьох країнах світу дозволяє повністю задовольнити вимоги замовників щодо сервісного обслуговування продукції. Особлива увага приділяється використанню екологічно безпечних ресурсів. Завдяки цьому компанія створює найкращу екологічно чисту продукцію серед всіх постачальників аналогічних рішень. Система менеджменту на підприємстві сертифікована за стандартом ІСО 14000.

Корпоративна культура і закордонні представництва

Успіх компанії залежить від ефективності її співробітників. Корпоративна культура компанії дозволяє персоналу самореалізовуватися і отримувати задоволення від своєї роботи. Інноваційні рішення призводять до швидких економічних результатів. Творчий підхід, наявність знань із різних областей науки і техніки потребують тісної взаємодії керівництва і співробітників, а також високої особистої відповідальності.

На підприємстві регулярно проводяться індивідуальні тренінги для працівників. А з внутрішнього благодійного фонду компанії Konvekta AG фінансуються програми навчання студентів тих професій, які потребують високої професійної кваліфікації в країнах третього світу. Філіали забезпечують своєчасні поставки в країнах, де у замовників розташовані заводи по виробництву транспортних засобів.

Представництва на місцях також здійснюють технічну підтримку для всіх бізнес-партнерів компанії Konvekta AG. Для існуючих виробничих потужностей основне підприємство забезпечує сертифікацію системи управління за міжнародними стандартами якості та екологічної безпеки.

Ефективний захист клімату

Konvekta AG першою стала використовувати CO2 в якості холодоагенту на транспортних засобах, що підтверджено патентом для даної технології.

В 1996 році світу був представлений перший автобус з кондиціонером на CO2. За технологію виробництва зі зниженим вмістом шкідливих для екології холодоагентів компанія отримала декілька нагород, в тому числі від Європейського Союзу.

На міжнародній виставці комерційних транспортних засобів у 2002 році Konvekta AG представила кондиціонер для автобуса, виготовлений із використанням термопласту, завдяки чому він на 97% підходить для повторної переробки.

Окрім цього, Konvekta AG розробила технологію CO2 із вторинним контуром і тепловою помпою. При застосуванні даної системи тепло і холод поступають до пасажира через водяний вторинний контур. EMCO2S – це нове покоління модульних блоків CO2 для обігріву або охолодження. На даху автомобіля встановлюється до восьми однакових компактних модулів. Переваги: пряма подача повітря, гнучке регулювання температури окремо для кожної зони, висока теплова продуктивність, простий монтаж, розумні ціни.

Широкий асортимент та інноваційні технології

Konvekta AG вже більше 30 років займається виробництвом холодильних установок для транспорту. За ці роки розроблений широкий модельний ряд високоякісних виробів різноманітного призначення. Асортимент продукції включає холодильні камери для доставки товарів, що швидко псуються і для глибокого замороження для фургонів та грузових автомобільних контейнерів, які працюють або від двигуна автомобіля або від окремого дизельного приводу.

Компанія веде безперервну роботу по удосконаленню всіх виробів з точки зору їх продуктивності та надійності, економічної ефективності і довговічності. Окрім технічних характеристик велика увага приділяється тому, щоб наші вироби мали привабливий дизайн. З 1994 року використовуються екологічно безпечні холодоагенти.

В кабінах спецтехніки може бути надзвичайно холодно зимою і дуже спекотно влітку. Це відображається на самопочутті водіїв та порушує правила техніки безпеки на виробництві. Кондиціонери виробництва компанії Konvekta AG для кабін водіїв забезпечують обігрів та контрольоване надходження свіжого повітря. По запиту вони можуть бути укомплектовані електронним блоком клімат-контролю і адаптовані до індивідуальних потреб замовника.

Сервісне обслуговування

Висока якість продукції KONVEKTA є наслідком синтезу інноваційних технологій, використання довговічних і екологічних матеріалів, високої майстерності виготовлення компонентів. Цей список можна доповнити розгалуженою мережею сервісних центрів, програмами навчання і підвищення кваліфікації, а також використанням тільки оригінальних запасних частин. Для транспортної галузі надзвичайно велике значення має сервіс, оскільки дуже важливо, щоб партнери і замовники могли покластися на добре налагоджену всесвітню виробничу і сервісну мережу із висококваліфікованим персоналом. На даний момент Konvekta AG має в розпорядженні 200 станцій сервісного обслуговування по всьому світу.

Окрім цього, KONVEKTA AG постійно прагне до розширення існуючої мережі сервісних центрів, що відповідають сучасному рівню розвитку технологій. З цією метою проводяться спеціальні навчальні курси, підтримуються комунікаційні та інформаційні системи на найвищому рівні. Якість продукції не в останню чергу визначається якістю сервісного обслуговування.

Заводи і клієнти Konvekta AG

На даний момент компанія має шість заводів. Два заводи в Німеччині і по одному в Туреччині, Китаї, Індонезії та Аргентині.

заводи Konvekta AG

У сфері транспорту і перевезення вантажу партнерами Konvekta AG протягом багатьох років є найбільші автомобільні компанії, авіакомпанії, а також мережі із світовим ім’ям. Їхній вибір обладнання Konvekta не є випадковим, оскільки це , в першу чергу, висока надійність і якість виконання систем охолодження, що забезпечує чудову збереженість та безвитратне перевезення продукції.

Партнери оцінили також і колосальний асортимент обладнання, що поставляється – велика кількість систем були розроблені саме під певну модель автомобіля із урахуванням всіх характеристик і побажань автовиробників. Унікальне співвідношення ціна-якість створює хороший стимул для використання обладнання Konvekta великими логістичними компаніями і мережами.

Партнери Konvekta AG в області автомобільного транспорту

партнери Konvekta AG

В області транспорту і перевезення вантажу протягом багатьох років партнерами Konvekta AG є найпотужніші автомобільні компанії, авіакомпанії, а також мережі із світовим ім’ям.
Їхній вибір обладнання Konvekta не є випадковим, оскільки це , в першу чергу, висока надійність і якість виконання систем охолодження, що забезпечує чудову збереженість та безвитратне перевезення продукції.

Партнери оцінили також і колосальний асортимент обладнання, що поставляється – велика кількість систем були розроблені саме під певну модель автомобіля із урахуванням всіх характеристик і побажань автовиробників. Унікальне співвідношення ціна-якість створює хороший стимул для використання обладнання Konvekta великими логістичними компаніями і мережами.

Партнери Konvekta AG в області залізничного транспорту

партнери Konvekta AG

Партнерами компанії є керівні європейські виробники рухомого складу, експлуатуючі організації, національні перевізники. Спільна робота спрямована на створення індивідуального готового технічного рішення як для оснащення нових, так і модернізацію діючих вагонів, локомотивів, кабін, салонів. Такий індивідуальний підхід до виробництва кліматичних систем задовольняє, в першу чергу, замовника. Він отримує в експлуатацію надійне обладнання, що відповідає всім потребам. Ресурс систем Konvekta складає термін експлуатації рухомого складу. Експлуатуючі організації відмічають, що встановлене обладнання являє собою не тільки найкращий комфорт для пасажирів і працівників, але і значний позитивний економічний ефект – всі системи містять енергозберігаючі технології. Екологічна складова проектів є прерогативою. В сукупності розробок, технологій, інновацій, індивідуального підходу та високої якості якраз і полягає успіх співробітництва наших підприємств!

Партнери Konvekta AG в області сільськогосподарської і спеціальної техніки

партнери Konvekta AG

Партнерами компанії є визнані виробники сільськогосподарської, спеціальної та будівельної техніки. Протягом багатьох років у співпраці реалізуються технічні рішення, що максимально дозволяють розкрити потенціал техніки, представити партнерам і замовникам нові моделі, які відповідають найвищим стандартам якості і сервісу. Якість, надійність, продуктивність – основи технічно складних і в той же час успішних проектів!